اتصالات پارس فیت پارس زنده رود پلاست

در سیستم تاسیسات فاضلاب ساختمان در صنعت اتصالات پی وی سی(پلیکا)، مشکلات متعددی وجود دارد که ما در جهت رفع عیوب آنها اقدام به ساخت و طراحی محصول جدید پارس فیت نموده ایم.


انقلابی نو در صنعت ساختمانچـرا پـارس فیـت؟؟؟

برخی از مشکلات موجود در سیستم فاضلابراه حل رفع مشکلات با استفاده از محصولات پارس فیت
احتمال نشتی در مسیر خروجی سیستم فاضلابایجاد غلاف در مسیر خروجی محصولات پارس فیت جهت جلوگیری از برخورد سیال در نقطه اتصال لوله به اتصالات پی وی سی (احتمال تماس سیال با نقطه اتصال صفر میگردد) که این عامل باعث عدم نفوذ سیال در محل اتصال می گردد.
احتمال انسداد مسیر و برگشت جریان در خروجی اتصالایجاد غلاف در مسیر خروجی محصولات پارس فیت باعث پوشش لبه لوله و نقطه اتصال در سیستم فاضلابی گردیده و این فرآیند باعث یکنواختی مسیر سیستم در نقطه اتصال میگردد و هیچ پله ای در نقطه اتصال مشاهده نمی شود.
مشکل آب بندی در مسیر خروجیبا توجه به وجود غلاف در مسیــر خروجی و عدم وجود درز در نقطه اتصال و پوشش کامل نقطه اتصال لوله توسط غلاف هیچ نقطه ای جهت نفوذ آب به بیرون سیستم فاضلاب وجود ندارد.
استفاده از چسب فراوان جهت کاهش احتمال نشتی
احتمال خوردگی چسب به مرور زمان در نقطه اتصال بدلیل برخورد مستقیم سیال شیمیایی با چسب
احتمال شکستگی و خشک شدن چسب در نقطه اتصال در صورت نشست های ساختمان و جابجایی سیستم
با توجه به ایجاد غلاف در مسیر خروجی، احتمال برخورد سیال با چسب در محل اتصـال صفـر شده همچنین با توجه به دو جداره بوده اتصال در مسیر خروجی نیازی به چسب زیاد وجود نخواهد داشت و باعث استحکام بیشتر نقطه اتصال در مسیر خروجی می شود.
حساسیت بر روی برش عمود بر محور لوله جهت کاهش احتمال نشتی و
انسداد مسیر
با توجه به دوجداره شدن در قسمت خروجی و پوشش کامـل نقطـه اتصـال لوله به اتصالات در سیستم فاضـلاب به وسیله ی دیواره غلاف، حساسیت جهت استفاده از اره عمود بر و برش دقیق لوله وجود نخواهد داشت.(علت حساسیت بر روی برش لوله در محصولات بازار، جلوگیری از فاصله بین لبه لوله و سکوی اتصالات میباشد که در اتصالات پارس فیت با ایجاد غلاف این حساسیت برطرف شده است.)
استفاده از کوپلینگ در اتصال لوله به اتصالات که منجر به صرف هزینه
و زمان اضافی در اجرا میگردد.
با توجه به خاصیت 2 یا 3 سرکوپل بودن محصولات پارس فیت (با اطمینان آب بندی صد در صد) نیازی به استفاده از کوپلینگ در سیستم فاضلاب وجود نخواهد داشت. که این عامل باعث کاهش هزینه در اجرای سیستم لوله کشی (حذف محصول کوپلینگ)، کاهش تعداد نقطه اتصال (مصرف چسب کمتر) و در نتیجه سهولت و کاهش زمان در اجرای سیستم فاضلابی را در پی خواهد داشت.


یکی از مهم ترین مزایای محصولات پارس فیت آب بندی صددرصد در مسیر خروجی و کاهش استفاده از چسب و مقرون به صرفه بودن اجرای سیستم فاضلابی شده که این عامل مورد استقبال سازنده های برج های عظیـم و کلیه پروژه هایی که دارای پسماند شیمیایی و اسیدی هستند قرار گرفته است.

علت استقبال سازندگان برج های عظیم از محصولات پارس فیت:

بزرگترین دغدغه پروژه های چندین طبقه، عدم اطمینان از سیستم لوله کشی با محصولات پلیکا می باشد، با توجه به اینکه در آب بندی محصولات پلیکا از چسب پی وی سی استفاده میشود، احتمال بروز نشتی چسب در محل آب بندی(خوردگی شیمیایی، شکستگی) وجود دارد به همین علت استقبالی از محصولات پی وی سی در اجرای سیستم فاضلاب در این پروژه ها نمی شود و مجبور به استفاده از محصولات پوش فیت با هزینه بسیار بالا می شوند دراین راستا محصولات جدید پارس فیت با توجه به کمرنگ نمودن استفاده از چسب در آب بندی و عدم نفوذ و برخورد سیال با چسب در نقطه اتصال و همچنین استحکام در نقطه اتصال لوله به اتصالات در مسیر خروجی شرایط را برای استقبال مهندسین نظام مهندسی و مجریان متخصص در امور تاسیسات از محصولات پارس فیت در اجرای پروژها فراهم نموده است.

علت استقبال پروژهای بیمارستانی و صنعتی از محصولات پارس فیت:

آب بندی صددرصد و عدم تماس سیال و مواد شیمیایی و فاضلاب بیمارستانی با چسب در محل اتصال لوله به اتصالات (جلوگیری از خوردگی چسب در اثر برخورد مواد شیمیایی)

ثبت طرح صنعتی محصول جدید پارس فیت

محصولی منحصر به فرد از گروه صنعتی پارس زنده رود پلاست
این موفقیت بزرگ را که حاصل همکاری و همراهی تمامی عزیزان در خانواده بزرگ پارس زنده رود پلاست می باشد را تبریک عرض می نماییم .
و این پایان راه نیست آغازی است بر آنچه که شما می خواهید.
روش نصب :

استفاده از محصول در سیستم لوله کشی با توجه به فلش حک شده برروی محصول که نشان دهنده مسیر عبور سیال بوده و نصب محصول به گونه ای که قسمت غلاف در مسیر خروجی قرار گیرد

parsfit